هر زمان که قصد دارید یک آیفون جدید خریداری کنید، انتخاب رنگی که بیشتر برای شما مناسب است قسمت جالب ماجراست. آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس اپل که در سپتامبر ۲۰۲۱ عرضه شد، در ۴ رنگ گرافیتی، نقره‌ای، طلایی و آبی سیرا عرضه شد. بیایید به هر یک از آنها نگاهی کنیم و ببینیم کدام رنگ آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس برای شما بهترین است.

 

۱. گرافیتی

رنگ گرافیتی آیفون ۱۳

گرافیتی را می‌توان معادل رنگ استاندارد «سیاه» موجود در هر سری آیفون مشاهده کرد. رنگ عمیق آن به درستی به ماده معدنی کربنی اشاره می‌کند که نام آن از آن گرفته شده است. گرافیت کاملاً شبیه خاکستری فضایی مدل‌های قبلی پرو است. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که، اگرچه مدل‌های پرو دارای پشتی مات هستند، اما به دلیل رنگ تیره گرافیتی، لک‌های اثر انگشت ناگزیر قابل مشاهده خواهند بود. با این حال، این را می‌توان با تمیز کردن دستگاه اپل خود حل کرد. البته اگر می‌خواهید برای آیفون خود از قاب استفاده کنید، گرافیتی یک انتخاب عالی است.

 

۲. نقره‌ای

رنگ نقره ای آیفون ۱۳

نقره‌ای یکی دیگر از رنگ‌های محبوب است. در حالی که از نظر فنی نقره‌ای نامیده می‌شود، رنگ واقعی دستگاه به سفید نزدیک‌تر به نظر می‌رسد. مخصوصاً برای این رنگ آیفون، برخی از افراد نگران هستند که پوشش فولاد ضد زنگ روشن کناره‌های دستگاه قربانی خراش‌های زشت و لکه‌های اثر انگشت شود. با این حال، اگر یک قاب خوب برای محافظت از آیفون خود دارید، این نباید مشکل بزرگی باشد.

نقره‌ای تمیز و در عین حال لوکس، جایگزینی با رنگ روشن برای گرافیتی است.

 

۳. طلایی

رنگ طلایی آیفون ۱۳

رنگ طلایی خیلی شیک است. از سال ۲۰۱۳، اپل اغلب طلایی را به عنوان گزینه رنگی برای آیفون پرچمدار خود ارائه کرده است. طلایی به همان زیبایی گرافیتی و نقره‌ای است، اما مطمئناً چشم نوازتر است. لکه‌های اثر انگشت نیز به دلیل رنگ ملایم و مرواریدی رنگ، کمتر قابل مشاهده خواهند بود.

به کلاسیک علاقه‌مندید اما سایه‌های یکنواخت معمولی را دوست ندارید؟ رنگ طلایی بهترین انتخاب برای شماست.

 

۴. آبی سیرا (Sierra)

رنگ آبی سیرا آیفون ۱۳

رنگ آبی سیرا یک رنگ کاملاً جدید است که برای آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس معرفی شده است. در مقایسه با آبی اقیانوس آرام سری آیفون ۱۲ پرو بسیار سبک‌تر است. اگر آبی اقیانوس آرام به ظرافت اعماق اقیانوس اشاره دارد، آبی سیرا یادآور رنگ نفس‌گیر و مه آلود آسمان کوهستانی سرد است.

این رنگ مرسوم و مد روز است. آبی سیرا را تاکنون فقط می‌توانید در آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس پیدا کنید. اگر در مورد همه چیزهای جدید و منحصر به فرد هیجان زده هستید، به سراغ آبی سیرا بروید.

 

اکنون می‌دانید که کدام رنگ آیفون را برای خود تهیه کنید

اگر عاشق کلاسیک هستید، گرافیتی یا نقره‌ای مطمئنا بهترین رنگ برای شما خواهد بود. برای کمی جذابیت بیشتر، طلایی یک جایگزین عالی است. اگر رنگ‌های سرد سیرا آبی فورا توجه شما را به خود جلب می‌کند، انتخاب آن نیز بسیار عالی است.