آموزش انتقال کلیه فایل‌ها و تنظیمات از آیفون (آیپد) قدیمی به آیفون (آیپد) جدید توسط Quick Start

انتقال اطلاعات از یک گوشی قدیمی به یک گوشی جدید معضلی است که بسیاری از افراد روش مناسب مقابله با آن نمی‌دانند. اگر یک آیفون قدیمی داشته‌اید و به تازگی یک آیفون جدید خریداری کردید، نیازی وجود ندارد که محتوای آیفون جدیدتان را از نقطه ابتدایی مدیریت کنید.

انتقال کلیه فایل‌ها و تنظیمات از آیفون قدیمی به آیفون جدید توسط:

 "Quick Start" 

۱- آیفون (آیپد) جدید را روشن کرده کشور و زبان مورد نظر را انتخاب کنید و سپس در کنار آیفون(آیپد) قدیمی قرار دهید در این مرحله گزینه Quick Start بر روی آیفون (آیپد) قدیمی به صورت اتومات ظاهر شده و گزینه Continue را بزنید.

۲- منتظر یک انیمیشن بر روی دستگاه جدید باشید و سپس دستگاه قدیمی را در بالای دستگاه جدید گرفته تا انیمیشن ظاهر شده اسکن شود و سپس در دستگاه جدید از شما درخواست می‌شود Passcode دستگاه قدیمی را وارد کنید.

۳- در این مرحله از شما درخواست می‌شود در دستگاه جدید Touch ID یا Face ID (با توجه به مدل دستگاه) را ست کنید یا با زدن گزینه Setup Later بعدا ست کنید.

۴- در مرحله بعدی با ۲ گزینه روبرو هستید شما گزینه Transfer From iPhone را انتخاب کنید و سپس مراحل تنظیمات راه‌اندازی اولیه را طی کنید هرکجا از شما اپل‌آی‌دی و پسورد درخواست کرد؛ وارد کنید و هر کجا تنظیماتی را تمایل نداشتید انجام بدهید Setup later بزنید.

۵- در انتهای کار منتظر بمانید تا اطلاعات دستگاه قدیمی به دستگاه جدید منتقل شود در این انتقال عکس‌ها، تنظیمات، برنامه‌ها، نت‌ها، پیام‌ها و غیره انتقال خواهند یافت.

توجه: گوشی قدیمی باید داخل منو باشد و قفل صفحه در حالت باز شده قرار بگیرد و تا انجام کامل فرآیند انتقال از یکدیگر فاصله نگیرند و همچنین wifi یا بلوتوث هر دو دستگاه بایستی روشن باشد.

 

فروشگاه تلوتک